I-szy turniej paintballowy na Arenie Milsko

I-szy turniej paintballowy na Arenie Milsko

Związek Paintballa Sportowego w Polsce 
20 kwietnia 2026. 

 Szczególne podziękowania dla Stowarzyszenia Miłośników Gier Zespołowych z Droszkowa! 



Chcemy złożyć ogromne podziękowania dla Stowarzyszenia Miłośników Gier Zespołowych z Droszkowa (SMGZ), które na zlecenie Związku Paintballa Sportowego w Polsce przygotowało pierwszy turniej ligi ALPS – od budowy pola, przez organizację, aż po pełną obsługę wydarzenia.

Jakość techniczna przygotowanego pola była na bardzo wysokim poziomie, a wykorzystane ekrany oraz sprzęt należały do najwyższej klasy, co pozwoliło stworzyć profesjonalne warunki do rywalizacji i świetne widowisko dla zawodników oraz kibiców. 



Dziękujemy całemu zespołowi SMGZ za ogrom pracy, zaangażowanie i profesjonalizm w przygotowaniu wydarzenia.

To jednak dopiero początek wspólnej pracy przy tegorocznej lidze. Już w czerwcu spotkamy się na kolejnym turnieju na Battleground Arena, który również zostanie przygotowany przez zespół SMGZ. Następnie w sierpniu liga ALPS ponownie zawita na Arenę Milsko, gdzie czeka nas kolejna odsłona sportowych emocji.

Patrząc na to, jak został przygotowany pierwszy turniej, jesteśmy spokojni o poziom kolejnych wydarzeń – i już nie możemy się doczekać następnych spotkań na polu. 


.